Wyszukiwarka
Zaloguj się
Brady A55-1-424 etykieta papierowa 25,40mm x 38,10mm (151825)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Etykiety termotransferowe do nadruku z papieru B-424
Niezależnie od tego, czy etykiety z flagami do oznaczania kabli i przewodów mają być trwałe, najwyższej jakości, służyć do ogólnej identyfikacji czy też do tymczasowego oznaczenia prac w toku, dzięki rozszerzonym opcjom materiałów etykietowych firma Brady ma odpowiednie rozwiązanie.
Dane techniczne
| Kompatybilność z drukarką | Brady Flagtor A5500 |
| Zalecane kalki | SSR4302, SSR4306, SR6102 |
| Maks. średnica przewodu | 4,83 mm |
| Min. średnica przewodu | 1,52 mm |
| kolor nadruku | czarny |
| materiał | B-424 |
| kolor etykiety | biały |
| wymiar A | 25,40 mm |
| wymiar B | 38,10 mm |
| ilość etykiet | 3800 |