Wyszukiwarka
Zaloguj się
Brady A55-1-437 etykieta poliwinylowa 25,40mm x 38,10mm (151845)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Etykiety termotransferowe do nadruku z poliwinylu B-437
Niezależnie od tego, czy etykiety z flagami do oznaczania kabli i przewodów mają być trwałe, najwyższej jakości, służyć do ogólnej identyfikacji czy też do tymczasowego oznaczenia prac w toku, dzięki rozszerzonym opcjom materiałów etykietowych firma Brady ma odpowiednie rozwiązanie.
Materiał z fluorku poliwinylu z matowym wykończeniem jest stosowany do oznaczania przewodów i kabli w warunkach, w których wymagane są własności samogasnące. Ten materiał etykietowy zawiera warstwę klejącą do zastosowań w trudnych warunkach. Doskonała odporność na wodę, olej i inne popularne płyny.
Dane techniczne
| Kompatybilność z drukarką | Brady Flagtor A5500 |
| Zalecane kalki | SSR4302, SSR4306 |
| Maks. średnica przewodu | 4,83 mm |
| Min. średnica przewodu | 1,52 mm |
| kolor nadruku | czarny |
| materiał | B-437 |
| kolor etykiety | biały |
| wymiar A | 25,40 mm |
| wymiar B | 38,10 mm |
| ilość etykiet | 3800 |