Wyszukiwarka
Zaloguj się
Brady A55-2-483 etykieta poliestrowa kablowa 38,10mm x 38,10mm (150698)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trwałe, automatycznie nakładane etykiety na kable B-483
Etykiety z flagami do oznaczania kabli to doskonałe rozwiązanie w zakresie identyfikacji w sytuacji, gdy odpowiednie oznaczenie kabla lub przewodu wymaga podania większej ilości informacji lub kodu kreskowego.
Poliestrowa etykieta kablowa B-483 z klejem na bazie kauczuku i błyszczącym wykończeniem charakteryzuje się wysoką przyczepnością i jest dostępna w kolorze białym.
Dane techniczne
| Kompatybilność z drukarką | Brady Flagtor A5500 |
| Zalecane kalki | SSR6006 |
| Maks. średnica przewodu | 4,83 mm |
| Min. średnica przewodu | 1,52 mm |
| kolor nadruku | czarny |
| materiał | B-483 |
| kolor etykiety | biały |
| wymiar A | 38,10 mm |
| wymiar B | 38,10 mm |
| ilość etykiet | 3600 |