Wyszukiwarka
Zaloguj się
Brady A62-1-427 winyl samolaminujący (151007)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Samolaminujące etykiety winylowe na przewody i kable
Winyl samolaminujący (B-427) to doskonały materiał do identyfikacji przewodów i kabli. Cechuje się on dobrą przejrzystością, wysoką zgodnością i właściwościami samogasnącymi. Dostępne w formacie samolaminującym z białą strefą do zadruku i przezroczystym laminatem zabezpieczającym tekst. Trwały, permanentny klej akrylowy charakteryzuje się wyjątkową odpornością na wodę i olej.
Dane techniczne
| Kompatybilność z drukarką | Brady Wraptor A6200 |
| Zalecane kalki | R4300 |
| Wysokość obszaru zadruku PH | 9,53 mm |
| Szerokość obszaru zakruku PW | 12,70 mm |
| Maks. średnica przewodu | 3,05 mm |
| Min. średnica przewodu | 1,52 mm |
| materiał | B-427 |
| kolor etykiety | biała/przezroczysta |
| wymiar A | 12,70 mm |
| wymiar B | 19,05 mm |
| ilość etykiet | 850 |