Wyszukiwarka
Zaloguj się
Brady B30EP-169-593-RD etykieta wypukła czerwona 45,72mm x 45,72mm (118067)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Etykiety wypukłe B-593 - do przycisków
Niższy koszt niż w przypadku grawerowanych płytek.
- Poliestrowa etykieta o wysokim połysku, wypukła, razem z maksymalnie agresywnym klejem (łączna grubość 0,65mm)
- Wysokie parametry pracy, tani zamiennik wobec płytek grawerowanych
- 10 lat trwałości w warunkach zewnętrznych
- Drukowanie na życzenie: etykiety drukują się w czasie poniżej 4 sekund
- 5 rozmiarów przycisków (w tym z kluczem, o średnicy otworu 22,50 i 30,50 mm oraz bez klucza o średnicy 22,50 mm)
Dane techniczne
| Kompatybilność z drukarką | Brady S3000, S3100, BBP30, BBP31, BBP33, BBP35, BBP37, i3300, i5300 |
| Zalecane kalki | B30-R4400WT |
| kolor nadruku | biały |
| materiał | B-593 |
| kolor etykiety | czerwony |
| wymiar A | 45,72 mm |
| wymiar B | 45,72 mm |
| wymiar C | średnica otworu 30,50 mm |
| ilość etykiet | 190 |