Wyszukiwarka
Zaloguj się
Brady M21-125-C-342-YL koszulka termokurczliwa żółta (139750)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Koszulki termokurczliwe PermaSleeve i oznaczenia kabli
- koszulki termokurczliwe do oznaczenia kabli, współczynnik kurczliwości 3:1
- odporność na blaknięcie i niepalność zapewniają trwały, estetyczny wygląd
- zgodność z wieloma normami technicznymi SAE oraz MIL-STD.
Nadają się do stosowania w zakresie temperatur od 135°C do -55°C.
Dane techniczne
| Kompatybilność z drukarką | BMP21-PLUS, M210, M211 |
| Maks. średnica przewodu | 2,80 mm |
| Min. średnica przewodu | 1,20 mm |
| kolor nadruku | czarny |
| materiał | B-342 |
| kolor etykiety | żółty |
| wymiar A | 2,10 m |
| wymiar B | 6 mm |
| ilość etykiet | etykieta ciągła |