Wyszukiwarka
Zaloguj się
Brady M21-18-427 etykieta winylowa samolaminująca 25,40mm x 19,05mm (152084)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Etykiety z winylu samolaminującego na przewody i kable B-427
Etykiety zawierają przezroczysty obszar bez możliwości nadruku, który owija się wokół obszaru przeznaczonego do zadrukowania w celu ochrony tekstu. Materiał winylowy charakteryzuje się doskonałą odpornością na rozpuszczalniki, oleje, smary, zabrudzenia i wodę.
Zakres temperatur: od -40°C do 70°C. Certyfikat UL.
Dane techniczne
| Kompatybilność z drukarką | Brady M210, M210-LAB, M211 |
| Wysokość obszaru zadruku PH | 9,53 mm |
| Szerokość obszaru zakruku PW | 25,40 mm |
| Maks. średnica przewodu | 5,05 mm |
| kolor nadruku | czarny |
| materiał | B-427 |
| kolor etykiety | biały |
| wymiar A | 25,40 mm |
| wymiar B | 19,05 mm |
| ilość etykiet | 121 |