Wyszukiwarka
Zaloguj się
Brady M4-125-075-342 koszulki termokurczliwe 19,05mm x 6,00mm (170721)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Koszulki termokurczliwe PermaSleeve do oznaczania przewodów B-342
Termokurczliwe (3:1) koszulki do oznaczania przewodów. Ściśle przylega do przewodów, ułatwiając identyfikację i ochronę. Nie blaknie i hamuje palność. Rękawy są zgodne ze specyfikacjami dotyczącymi materiałów izolacyjnych oraz właściwości fizycznych: SAE-AMS-DTL23053/5C (klasa 1), SAE-AS-81531, MIL-STD-202, zgodność z dyrektywą RoHS. Potwierdzona testami zgodność z normami ASTM E162, ASTM E662.
Dane techniczne
| Kolor druku | czarny |
| kolor etykiety | biała |
| Szerokość koszulki A (mm) | 19,05 mm |
| Wysokość koszulki B (mm) | 6,00 mm |
| Min. średnica przewodu (mm) | 1,17mm |
| Maks. średnica przewodu (mm) | 2,79mm |
| Liczba koszulek na rolce (szt) | 80 |
| Współczynnik kurczliwości | 3:1 |
| Kompatybilność z drukarką | BMP41, BMP51, M511 |