Wyszukiwarka
Zaloguj się
Brady M4-72-461 poliestrowa etykieta samolaminująca 44,45mm x 12,70mm (170767)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Poliestrowa etykieta samolaminująca B-461
Poliestrowa etykieta z białym obszarem do zadruku termicznego i przezroczystym paskiem samolaminującym. Doskonale nadaje się do zastosowań laboratoryjnych, odporna na ciekły azot i akutoklawowanie. Dobra odporność na ścieranie i działanie rozpuszczalników, możliwość używania do znakowania fiolek i probówek.
Dane techniczne
| Kompatybilność z drukarką | Brady BMP41, BMP51, M511 |
| Wysokość obszaru zadruku PH | 12,70 mm |
| Szerokość obszaru zakruku PW | 19,05 mm |
| kolor nadruku | czarny |
| materiał | B-461 |
| kolor etykiety | biały |
| wymiar A | 44,45 mm |
| wymiar B | 12,70 mm |
| ilość etykiet | 180 |