Wyszukiwarka
Zaloguj się
Brady M4C-187-342 koszulka termokurczliwa biała 8,50mm x 2,13m (170714)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Koszulki termokurczliwe PermaSleeve do oznaczania przewodów
Termokurczliwe (3:1) koszulki do oznaczania przewodów. Ściśle przylega do przewodów, ułatwiając identyfikację i ochronę. Nie blaknie i hamuje palność. Rękawy są zgodnie ze specyfikacjami dotyczącymi materiałów izolacyjnych oraz właściwości fizycznych: SAE-AMS-DTL23053/5C (klasa 1), SAE-AS-81531, MIL-STD-202, zgodność z dyrektywą RoHS. Potwierdzona testami zgodności z normami ASTM E162, ASTM E662.
Dane techniczne
| Kolor druku | czarny |
| kolor etykiety | biała |
| Szerokość koszulki A (mm) | 2,13 m |
| Wysokość koszulki B (mm) | 8,50 mm |
| Min. średnica przewodu (mm) | 1,57mm |
| Maks. średnica przewodu (mm) | 3,81mm |
| Współczynnik kurczliwości | 3:1 |
| Kompatybilność z drukarką | BMP41, BMP51, BMP53 |