Wyszukiwarka
Zaloguj się
Brady M5-118-492 etykieta poliestrowa FreezerBondz 9,53mm x 25,40mm x 9,53mm (170893)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Etykieta poliestrowa FreezerBondz B-492.
Można mocować na probówkach i fiolkach w temperaturze pokojowej, schłodzonych i zmrożonych bez konieczności naklejania jednej warstwy materiału na drugiej. Etykiety są bardzo cienkie, dzięki czemu można używać ich na fiolkach i probówkach wkładanych do wirówek bądź statywów. Można przechowywać w chłodniach i ciekłym azocie, odporne na autoklawowanie i kąpiele w gorącej wodzie. Zakres temperatur -196°C do 120°C.
Dane techniczne
| Kompatybilność z drukarką | Brady BMP51, M511 |
| kolor nadruku | czarny |
| materiał | B-492 |
| kolor etykiety | biały |
| wymiar A | 25,40 mm |
| wymiar B | 9,53mm |
| wymiar C | 9,53 mm DIA |
| ilość etykiet | 240 |