Wyszukiwarka
Zaloguj się
Brady M6-19-427-GY etykieta winylowa samolaminująca 250 sztuk 25,40 mm x 25,40 mm (173738)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Etykieta winylowa samolaminująca matowa szara/przeźroczysta Brady M6-19-427-GY
- Materiał samolaminujący do zadruku termotransferowego
- Etykiety mają biały obszar do zadrukowania i przeźroczysty pasek, którym można owinąć oznaczenie
- Pasek działa jak dodatkowa powłoka chroniąca druk
- Bardzo wysoka odporność na ścieranie, działanie rozpuszczalników, wody, oleju i brudu
Dane techniczne
| Kompatybilność z drukarką | M610, M611, BMP61, BMP71 z adapterem, M710 z adapterem |
| Zalecane kalki | M61-R4310, M7-R4300 |
| Wysokość obszaru zadruku PH | 9,53 mm |
| Szerokość obszaru zakruku PW | 25,40 mm |
| Maks. średnica przewodu | 5,05 mm |
| Min. średnica przewodu | 3 mm |
| kolor nadruku | czarny |
| materiał | B-427 |
| kolor etykiety | szara / przezroczysty |
| wymiar A | 25.40 mm |
| wymiar B | 25.40 mm |
| ilość etykiet | 250 |