Wyszukiwarka
Zaloguj się
Brady THT-119-427-2.5 etykieta samolaminująca winylowa 38,10mm x 38,10mm (622025)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Materiał samolaminujący do zadruku termotransferowego.
Etykiety te mają biały obszar do zadrukowania i przezroczysty pasek, którym można owinąć oznaczenie. Pasek ten działa jako dodatkowa powłoka chroniąca druk. Bardzo wysoka odporność na ścieranie, działanie rozpuszczalników, wody, oleju i brudu.
Dane techniczne
| Kompatybilność z drukarką | BradyPrinter i5100, BradyPrinter i7100, BBP11, BBP12 |
| Zalecane kalki | R4300, R7950 |
| Wysokość obszaru zadruku PH | 12,70 mm |
| Szerokość obszaru zakruku PW | 38,10 mm |
| Maks. średnica przewodu | 8,10 mm |
| Min. średnica przewodu | 4,00 mm |
| materiał | B-427 |
| kolor etykiety | biały |
| wymiar A | 38,10 mm |
| wymiar B | 38,10 mm |
| ilość etykiet | 2 500 |