Wyszukiwarka
Zaloguj się
Brady THT-67-427-1.5 etykieta samolaminująca winylowa 50,80mm x 57,15mm (030541)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Materiał samolaminujący do zadruku termotransferowego.
Etykiety te mają biały obszar do zadrukowania i przezroczysty pasek, którym można owinąć oznaczenie. Pasek ten działa jako dodatkowa powłoka chroniąca druk. Bardzo wysoka odporność na ścieranie, działanie rozpuszczalników, wody, oleju i brudu.
Dane techniczne
| Kompatybilność z drukarką | BradyPrinter i5100, BradyPrinter i7100 |
| Zalecane kalki | R4300, R7950 |
| Wysokość obszaru zadruku PH | 19,05 mm |
| Szerokość obszaru zakruku PW | 50,80 mm |
| Maks. średnica przewodu | 12,19 mm |
| Min. średnica przewodu | 6,10 mm |
| materiał | B-427 |
| kolor etykiety | biały |
| wymiar A | 50,80 mm |
| wymiar B | 57,15 mm |
| ilość etykiet | 1 500 |