Wyszukiwarka
Zaloguj się
Brady WRAP-5-427 winyl samolaminujący (801617)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Winylowe etykiety samolaminujące
Najpopularniejsze znaczniki przewodów i kabli firmy Brady. Samolaminujący winyl z białym obszarem do zadrukowania i bezbarwnym paskiem, którym można owinąć znacznik. Pasek ten działa jako laminat zabezpieczający druk. Bardzo wysoka odporność na ścieranie, działanie rozpuszczalników, wody, oleju i brudu.
Dane techniczne
| Zalecane kalki | R4300 |
| Wysokość obszaru zadruku PH | 19.05 mm |
| Szerokość obszaru zakruku PW | 38.10 mm |
| Maks. średnica przewodu | 14.20 mm |
| Min. średnica przewodu | 6.70 mm |
| materiał | B-427 |
| kolor etykiety | biały/przezroczysty |
| wymiar A | 38.10 mm |
| wymiar B | 63.50 mm |
| ilość etykiet | 2200 |