Wyszukiwarka
Zaloguj się
Brady i4311-EMEA-APAC przemysłowa drukarka etykiet z możliwością przenoszenia (178923)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
WYDAJNOŚĆ BEZ PRZEWODÓW
Brady i4311 - przemysłowa drukarka etykiet z funkcją przenoszenia.
PIERWSZA DRUKARKA ETYKIET 102MM BEZ PRZEWODÓW I OGRANICZEŃ
Twoja stacja drukująca jest teraz tam, gdzie pracujesz.
Możliwość drukowania dowolnych etykiet w każdym miejscu. Zacznij korzystać z tych zaawansowanych funkcji:
- Wytrzymała konstrukcja: wytrzymuje ogólne zużycie przemysłowe.
- Etykiety o szerokości do 102 mm: więcej możliwości etykietowania.
- Wymienna bateria: możesz ładować jedną, podczas gdy druga jest w użyciu (zapasowa bateria sprzedawana oddzielnie).
- Duży ekran dotykowy 7 cali (178mm): kolory, ikony i jasne instrukcje usprawniające nawigację.
- Wypełnianie i drukowanie szablonów: możliwość wypełniania i drukowania szablonów bezpośrednio na ekranie.
- Technologia LabelSens: automatyzuje konfigurację i kalibrację.
- Szybko ładująca się bateria: od 0% do 100% naładowania w zaledwie 3,5 godziny.
- Ergonomiczny uchwyt: dobrze wyważony uchwyt ułatwia transport.
Drukarka i4311 jest dostarczana w kartonowym pudełku i zawiera akumulator litowo-jonowy, zestaw zasilacza sieciowego, przewód USB-C, skróconą instrukcję obsługi, zestaw do czyszczenia, wspornik montażowy oraz wersję podstawowego modułu projektowania i drukowania Brady Workstation.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Gwarancja | 1 rok |
| Typ wyświetlacza | Kolorowy ekran dotykowy LCD |
| Maksymalna szerokość druku | 101,98 mm |
| Maksymalna szerokość etykiety | 107,95 mm |
| Prędkość druku | 101 mm/s |
| Pamięć wewnętrzna | 1 GB RAM, 8 GB Flash |
| Kolor druku | Monochromatyczny |
| Obsługiwane oprogramowanie | Brady Workstation, sterownik do systemy Windows do obsługi oprogramowania zewnętrznego, Expres Label Mobile App, zestaw narzędzi do tworzenia oprogramowania Brady Link360 |
| Rekomendowana ilość etykiet | 5000 / dzień |
| Rozdzielczość głowicy | 300 dpi |