Wyszukiwarka
Zaloguj się
Brady BM-32-427 etykieta winylowa samolaminująca biała 38,10 mm x 38,10 mm (173453)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Etykieta winylowa samolaminująca matowa
- Materiał samolaminujący do zadruku termotransferowego
- Etykiety mają biały obszar do zadrukowania i przeźroczysty pasek, którym można owinąć oznaczenie
- Pasek działa jak dodatkowa powłoka chroniąca druk
- Bardzo wysoka odporność na ścieranie, działanie rozpuszczalników, wody, oleju i brudu
Dane techniczne
| Kompatybilność z drukarką | M610, M611, BMP61, M710 i BMP71 |
| Zalecane kalki | M61-R4310, M7-R4300 |
| Wysokość obszaru zadruku PH | 12,70 mm |
| Szerokość obszaru zakruku PW | 38,10 mm |
| Maks. średnica przewodu | 8,10 mm |
| Min. średnica przewodu | 3,99 mm |
| kolor nadruku | czarny |
| materiał | B-427 |
| kolor etykiety | biały |
| ilość etykiet | 1000 |