Wyszukiwarka
Zaloguj się
Brady BM-64-427 etykieta winylowa samolaminująca biała 25,40 mm x 85,73 mm (174492)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Etykieta winylowa samolaminująca matowa
- Materiał samolaminujący do zadruku termotransferowego
- Etykiety mają biały obszar do zadrukowania i przeźroczysty pasek, którym można owinąć oznaczenie
- Pasek działa jak dodatkowa powłoka chroniąca druk
- Bardzo wysoka odporność na ścieranie, działanie rozpuszczalników, wody, oleju i brudu
Dane techniczne
| Kompatybilność z drukarką | M610, M611, BMP61, M710 i BMP71 |
| Zalecane kalki | M61-R4310, M7-R4300 |
| Wysokość obszaru zadruku PH | 28,58 mm |
| Szerokość obszaru zakruku PW | 25,40 mm |
| Maks. średnica przewodu | 18,21 mm |
| Min. średnica przewodu | 9,09 mm |
| kolor nadruku | czarny |
| materiał | B-427 |
| kolor etykiety | biały |
| ilość etykiet | 1000 |