Wyszukiwarka
Zaloguj się
Brady M7-11-427 etykieta samolaminująca winylowa biała owijana 12,70 mm x 19,05 mm (173429)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Samolaminujące etykiety winylowe do M710 i BMP71
Winyl samolaminujący (B-427) to doskonały materiał do identyfikacji przewodów i kabli. Materiał ten ma dobrą przejrzystość, podatność i jest samogasnący.
- Dostarczane w formacie samolaminującym z białą strefą do zadruku i półprzezroczystym obszarem do laminowania w celu ochrony tekstu
- Trwały, trwały klej akrylowy ma wyjątkową odporność na wodę i olej
- Zatwierdzone przez UL
- Temperatura pracy od -40°F do 158°F (-40°C do 70°C)
- Materiały Brady Authentic bezproblemowo współpracują z drukarkami Brady, zapewniając lepszą komunikację drukarki i materiałów, płynną interakcję z aplikacją mobilną oraz lepszą wydajność i niezawodność
- Do wydrukowania tego materiału wymagana jest wstążka. Użyj numeru części M7-R4300
Dane techniczne
| Kompatybilność z drukarką | BMP71, M710 |
| Zalecane kalki | R4300 |
| Wysokość obszaru zadruku PH | 9,53 mm |
| Szerokość obszaru zakruku PW | 12,70 mm |
| Maks. średnica przewodu | 3,00 mm |
| Min. średnica przewodu | 2,01 mm |
| kolor nadruku | czarny |
| materiał | B-427 |
| kolor etykiety | biały |
| ilość etykiet | 500 |